Koncert w parku miejskim
28 sierpnia 2015 | , | Wyświetleń: 950
28 sierpnia o godzinie 17-00 w parku miejskim odbył się koncert białoruskiego zespołu Fantazja.
Zespół złożony z uczniów szkoły muzycznej w Grodnie i studentów Akademii Muzycznej w Mińsku odwiedził nasze miasto w trakcie swojego pobytu w województwie świętokrzyskim. Dzięki temu wszyscy zainteresowani, jak i przypadkowi spacerowicze mieli zapewnioną „dawkę” rozrywki na wyższym poziomie. Koncert okazał się również wspaniałą rozrywką dla najmłodszych.








