Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Rowerzyści rozpoczną wakacje na trasach Powiatu Pińczowskiego.

0 komentarzy

Koncert w parku miejskim

28 sierpnia 2015 | , | Wyświetleń: 950

28 sierpnia o godzinie 17-00 w parku miejskim odbył się koncert białoruskiego zespołu Fantazja.


Zespół złożony z uczniów szkoły muzycznej w Grodnie i studentów Akademii Muzycznej w Mińsku odwiedził nasze miasto w trakcie swojego pobytu w województwie świętokrzyskim. Dzięki temu wszyscy zainteresowani, jak i przypadkowi spacerowicze mieli zapewnioną „dawkę” rozrywki na wyższym poziomie. Koncert okazał się również wspaniałą rozrywką dla najmłodszych.





Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com