Lodowisko na KON-TIKACH
25 stycznia 2016 | , | Wyświetleń: 1 766
Przy Klubie Wodnym Kon-Tiki ponad tydzień temu powstało lodowisko.
Przypominamy, że lodowisko czynne jest codziennie w czasie ferii, a po ich zakończeniu w kolejne weekendy, jeśli tylko warunki pogodowe na to pozwolą. Istnieje możliwość wypożyczenia łyżew.
Polecamy FILM przygotowany przez Piotra Cz.

















