Łukasz Świrk – Człowiek Flaga przyjeżdża do Złotej
8 czerwca 2015 | , | Wyświetleń: 899
W najbliższy poniedziałek, tj. 08.06.2015r. o godz. 12:00 w Hali Sportowej ZPO Złota zobaczyć będzie można pokaz siły i sprawności w wykonaniu Łukasza Świrka (Człowieka Flagi), finalisty programu „Mam talent”. Wstęp wolny! Zapraszamy wszystkich w poniedziałek na godz. 12:00 do Złotej.




