Marszałek Sejmu odwiedziła Pińczów
7 lipca 2015 | , | Wyświetleń: 874
W sobotę,4 lipca podczas Dni Ponidzia nasze miasto odwiedziła marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.
Na stadionie sportowym OSiR spotkała się z mieszkańcami Gminy. Odwiedziła również klub wodniacki Kon-Tiki.







