Michał Pasternak o walce z Rafaelem Silvą: mam wygrać i tyle
5 grudnia 2014 | , | Wyświetleń: 1 501
Michał Pasternak o walce z Rafaelem Silvą: mam wygrać i tyle. WIDEO

Michał Pasternak (10-0 MMA) przed walką z Portugalczykiem Rafaelem Silvą (39-14 MMA) i swoim debiutem w największej, azjatyckiej organizacji ONE FC, do którego dojdzie na gali w Chinach, 19 grudnia 2014.
WIDEO na stronie: http://mmania.pl/aktualnosci/michal-pasternak-o-walce-z-rafaelem-silva-mam-wygrac-i-tyle-wideo-8837




