Michałów: Pierwsza ofiara zimy
23 listopada 2008 | , | Wyświetleń: 622
Zwłoki 16-letniego mieszkańca gminy Michałów znaleziono na terenie posesji w jego rodzinnej miejscowości w sobotę rano.
Młody człowiek poprzedniego dnia po południu wraz z dwoma znajomymi – 19- i 21-latkiem poszedł do sklepu, gdzie – jak mówi policja – wypił trzy piwa. Potem wracał do domu obok posesji, na której nazajutrz rano go znaleziono.
Biegły lekarz wykluczył, by ktoś się przyczynił do śmierci chłopca, jej przyczyną byłą najprawdopodobniej niedrożność krążeniowo – oddechowa spowodowana wychłodzeniem organizmu. To pierwsza ofiara zimy w województwie świętokrzyskim i jedna z pierwszych w Polsce.




