Międzynarodowy Wyścig Kolarski przejechał przez Pińczów
3 lipca 2015 | , | Wyświetleń: 728
W upalne popołudniu 3 lipca ulicami Pińczowa od strony Buska przejechał peleton Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.
Pierwsi trzej zawodnicy pojawili się na lotnym finiszu przy ulicy Batalionów Chłopskich na wysokości fundacji Złote Serce chwilę przed 16:48. Goniący ich peleton przejechał prawie 5 minut później.








