Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Strzelnica w Pińczowie droższa o ponad 100 tysięcy złotych. Inwestycja zakończy się później niż planowano.

1 komentarz

Nowy sztandar dla ZSZ w Pińczowie

5 maja 2002 | , | Wyświetleń: 732

2 maja 2002 roku odbyła się uroczystość nadania nowego sztandaru dla Zespołu Szkół Zawodowych w Pińczowie. Fundatorami sztandaru byli: Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna , Samorząd Uczniowski ZSZ w Pińczowie, Bank Spółdzielczy w Pińczowie oraz COW w Kielcach.




Wśród przybyłych gości byli przedstawiciele Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, władz wojewódzkich, powiatowych, gminnych, dyrektorzy szkół, uczniowie i absolwenci ZSZ oraz mieszkańcy Pińczowa.




Część oficjalna odbyła się na placu szkolnym. Następnie uczestnicy udali się do Kościoła NMP, gdzie poświęcono sztandar. Po mszy i oficjalnej części, rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez młodzież szkolną.




Zaproszeni goście otrzymywali okolicznościowe materiały związane z historią i obecną działalnością szkoły. Uroczystość ta była także dobrą promocją szkoły.




Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com