Otwarcie Ośrodka Zdrowia w Gackach
6 stycznia 2016 | , | Wyświetleń: 1 811
W czwartek, 7 stycznia w Gackach miało miejsce uroczyste otwarcie nowo wybudowanego Ośrodka Zdrowia.
Jednokondygnacyjny obiekt o ciekawej architekturze, przeznaczony na świadczenie usług medycznych dla regionu, będzie służył około 2000 mieszkańców. Oprócz gabinetów mieści pomieszczenia socjalne i przestronne, wygodne poczekalnie.
Plac przed budynkiem został już zagospodarowany.
Wartość robót budowlanych to 1 343 551,99 złotych brutto.
W uroczystości przecięcia wstęgi udział wzięli między innymi przedstawiciele władz, służby zdrowia, radni, sołtysi z terenu Gminy oraz mieszkańcy Gacek i okolicznych miejscowości.
















