Jessica : Strzelnica w Pińczowie – sprostowanie artykułu: “Antonik: nie zawsze ta śmieszna prywatna storna była tego Pana Niebudka który jawnie wiecznie kłamie,bo tyle mu zostało. Pamiętam z…” cze 21, 22:38
AntoniK : Strzelnica w Pińczowie – sprostowanie artykułu: “@Jessica: Ten portal od zawsze był w rękach Pana Niebudka, a odkąd ten zaczął kandydować jawnie go poparł. To prywatny…” cze 21, 12:57
Archiwum
Jak Pińczowianie witali Nowy 2017 rok – fotorelacja
Sylwester udany, ludzie mówią że jeśli by było coś z grilla i stoliki tam pod dachem to by można się bawić dłużej tzn np od 20:00 ja myślę, że od 21 spokojnie można zaczynać i bawić się przy kliku zespołach. Udany moder tolking
13 odpowiedzi do “Jak Pińczowianie witali Nowy 2017 rok – fotorelacja”
Ale fotorelacja aż 10 zdjęć!!!! Śmiech na sali
W tym na dwóch nasze chluby miejskie a tłumy gdzie ?
Jak gmina nie ma pieniędzy by zorganizować porządna imprezę to lepiej niech nic nie robi. Żałosne to co Badurak robi i zrobił z tym miastem.
Sylwester udany, ludzie mówią że jeśli by było coś z grilla i stoliki tam pod dachem to by można się bawić dłużej tzn np od 20:00 ja myślę, że od 21 spokojnie można zaczynać i bawić się przy kliku zespołach. Udany moder tolking
Też tak myślę, powinni dłużej pograć ludziom młodszym i starszym, bo z tego co słyszę to nie opłaca się pzychodzić
badurak i stare koloniego zal ztymi zdjeciami
świetny pokaz sztucznych ogni, ogólnie spoko, a zespół był całkiem całkiem, choć każdy ma własny gust
@anonim
Sylwester może dobry może kiepski… nie wiem nie byłem ale jak czytam takie komentarze to „żal” w oczy szczypie…
Z nowym rokiem zaprzestała działalności piekarnia GS z wieloletnimi tradycjami. Trochę szkoda bo pieczywo było z niej naprawdę dobre.
Mercor a co ma pioernik do wiatraka, to jest news dotyczacy imporezy sylwestrowej gminnej.a co ma do tego GS
Impreza gminna i spółdzielnia gminna
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/pinczow/g/sylwester-2016-w-pinczowie-w-rytmach-modern-talking-zdjecia-wideo,11645233,22100873/
tu jest trochę więcej zdjęć 🙂
Do xxx: masz dwa wyjścia 🙂 Nie wchodzić na tego newsa albo samemu w przyszłości porobić zdjęcia na sylwestrze i podrzucić redakcji 🙂