Promocja regionu na antenie TVS
16 lipca 2015 | , | Wyświetleń: 721
Informujemy, iż w dniach 17 i 23 lipca 2015 roku o godz. 17:30 na antenie TVS w audycji telewizyjnej z cyklu ”Wędrówki po Polsce” zostanie wyemitowany 10 minutowy film promocyjny prezentujący walory turystyczno-krajoznawcze naszego regionu.




