Pucharowe emocje w Pińczowie (fotorelacja)
W środę na stadionie przy ul. Pałęki rozegrany został finał Pucharu Polski na szczeblu okręgu, w którym zmierzyły się Wisła Sandomierz i Łysica Bodzentyn. Po 90 minutach gry ze zwycięstwa cieszyli się piłkarze, kibice i działacze Wisły Sandomierz, która pewnie pokonała Łysicę 3:1.
Wisła Sandomierz – Łysica Bodzentyn 3:1 (3:0)
1:0 Bartosz Szepeta (12) – rzut karny
2:0 Jarosław Pacholarz (42)
3:0 Mateusz Podstolak (45)
3:1 Mirosław Kalista (68) – rzut karny
Wisła: Wierzgacz – Ziółek, Pydych, Mikulec, Gołasa – Piątkowski, Podstolak, Szepeta (90. Wawryszczuk), Chorab – Hul (84. Rak), Pacholarz (70. Kwiecień).
Łysica: Dymanowski – Płusa, Szymoniak, Kardas, Kula – M. Kalista, Pawłowski, Maniara (77. P. Kalista), Chrzanowski (70. Garbacz) – Michta (88. Fortuna) – Anduła.
Sandomierzanie za zwycięstwo otrzymali 36 tysięcy złotych. Natomiast drużyna z Bodzentyna otrzymała 4 tysięcy złotych.









– Więcej zdjęć w galerii Grzegorza Sojki pod adresem: https://picasaweb.google.com/109765675486217300626/YsicaBodzentynWisASandomierz




