Roczna narada sołtysów
5 czerwca 2012 | , | Wyświetleń: 613
W poniedziałek (4 czerwca), w siedzibie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury, odbyła się roczna narada sołtysów z terenu gminy Pińczów. Podczas spotkania poruszono m.in. kwestię realizacji funduszu sołeckiego, bezpieczeństwa, czy nowego systemu gospodarki odpadami.

W zebraniu wzięli udział sołtysi, przedstawiciele instytucji samorządowych oraz zaproszeni goście – wśród nich dyrektor Rigips Polska – Stawiany Sp. z o.o., kierownik Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Komendant Powiatowy Policji, Przewodniczący Rady Miejskiej, naczelnicy wydziałów Urzędu Miejskiego oraz prezesi spółek gminnych. Spotkanie poprowadził Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak.




