Siłownia pod chmurką już stoi
Gmina Pińczów postawiła w tym roku na realizację inwestycji sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi. Obecnie dobiega końca przebudowa i modernizacja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, czyli dość poważna inwestycja. To jednak nie wszystko.
Tuż obok Orlika przy Zespole Szkół na Grodzisku powstała długo oczekiwana przez młodzież siłownia. Nowy obiekt wraz z basenem Delfinek, Orlikiem i szkolną halą tworzą ciekawy kompleks sportowy w tej części miasta.




Projekt pn. „Siłownia pod chmurką – rozwijanie aktywności społeczności lokalnej” w 80% został sfinansowany w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013, resztę, czyli 20% dołożyła Gmina. Projekt realizowany był za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania PONIDZIE.





