Szkolenie komputerowe dla osób 45+
Uprzejmie informujemy, iż Województwo Świętokrzyskie – Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego realizuje projekt „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo świętokrzyskie” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w wyniku którego do końca 2015 roku zapewniona zostanie możliwość dostępu do usług szerokopasmowych dla 90% mieszkańców i 100% instytucji publicznych oraz przedsiębiorców w województwie świętokrzyskim. Projekt ten ma na celu zwiększenie dostępu do Internetu instytucji publicznych, przedsiębiorstw i mieszkańców obszarów peryferyjnych zagrożonych „wykluczeniem cyfrowym”, a także podniesienie, wśród mieszkańców Polski Wschodniej, poziomu wiedzy, kompetencji oraz świadomości z zakresu wykorzystania z Internetu i korzyści z niego płynących.
Szkolenia odbędą się w dniach 26, 28 maja oraz 2 czerwca 2015r. w Gimnazjum nr 2 im. Adolfa Dygasińskiego w Pińczowie.





