Tak pińczowianie witali Nowy 2015 Rok
1 stycznia 2015 | , | Wyświetleń: 679
Około 1000 osób bawiło się przy muzyce znanego na Ponidziu zespół Indeks i powitało wspólnie Nowy Rok na placu targowym przy ulicy Republiki Pińczowskiej w Pińczowie.
Tuż przed północą na scenie pojawili się włodarze miasta, którzy złożyli życzenia wszystkim mieszkańcom i przybyłym gościom. Potem strzeliły korki od szampana a niebo rozświetliły fajerwerki. Te najpiękniejsze odpalono oczywiście na Górze św. Anny.




więcej zdjęć w galerii przegladponidzia.pl
i w galerii echodnia.eu




