Victoria Pińczów zagra z Wisłą w Święto Niepodległości
8 listopada 2016 | NiL. redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 1 092
11 listopada, o godzinie 11:00 na murawę stadionu miejskiego w Pińczowie wyjdą zawodniczki Victorii Pińczów, by zagrać zaległy mecz III ligi grupy świętokrzyskiej kobiet. Będzie to ostatni mecz rundy jesiennej. Rywalem pińczowianek będzie vice-lider ligi Wisła Nowy Korczyn. Zapraszamy. Wstęp wolny.





