Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Prezentacja projektów w ramach programu „Razem w Kulturze”.

0 komentarzy

Victoria Pińczów zagra z Wisłą w Święto Niepodległości

8 listopada 2016 | NiL. redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 1 092

11 listopada, o godzinie 11:00  na murawę stadionu miejskiego w Pińczowie wyjdą zawodniczki Victorii Pińczów, by zagrać zaległy mecz III ligi grupy świętokrzyskiej kobiet. Będzie to ostatni mecz rundy jesiennej. Rywalem pińczowianek będzie vice-lider ligi Wisła Nowy Korczyn. Zapraszamy. Wstęp wolny.

15027512_1272599566125263_2611741387908135134_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com