VICTORIA PIŃCZÓW ZAPRASZA NA TURNIEJ PIŁKARSKI
Ferie trwają w najlepsze, ale to nie znaczy, że mamy wolne od piłki nożnej. Wprost przeciwnie. Niezwykle atrakcyjnym przerywnikiem pomiędzy treningami będzie organizowany przez nasze Stowarzyszenie II Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Prezesa klubu Victoria Pińczów.
Podobnie jak w roku ubiegłym będziemy gościć drużyny występujące w III Lidze Kobiet gr .świętokrzyska (Stal Kunów, TOPSPiN Promnik, LUKS Wisła Nowy Korczyn, Łysica Bodzentyn), a dodatkowym smaczkiem będzie udział w turnieju Kadry ŚZPN U-15.
Turniej odbędzie się we wtorek 26.01. 2016 w Hali Widowiskowo- Sportowej w Pińczowie. Startujemy o godz.: 9.00.
Zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej i liczymy na gorący doping dla naszej młodej drużyny. Wstęp wolny.
Emocje gwarantowane!





