VIII Festyn Mikołajkowy
5 grudnia 2014 | , | Wyświetleń: 607
5 grudnia, w Parku Miejskim odbył się już VIII z kolei Festyn Mikołajkowy.
W programie imprezy znalazły się zabawy ze Śnieżynkami i Św. Mikołajem, animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, scenki ze znanych bajek. Tradycyjnie festynowi towarzyszył kiermasz bożonarodzeniowy.
Dla wszystkich uczestników organizator zapewnił słodycze i gorącą czekoladę.











Patronat honorowy nad imprezą sprawował burmistrz Pińczowa Włodzimierz Badurak.

Jak widać, w tym roku przygotowana została nowa świąteczna iluminacja. Nad jej bezpieczeństwem dodatkowo będą czuwać kamery.






