W drodze do Sejmu II
4 września 2015 | , | Wyświetleń: 850
Już wiemy, kto z naszego powiatu będzie ubiegał się o mandat poselski w tegorocznych wyborach.
Przemysław Badurak (Sojusz Lewicy Demokratycznej),
Anna Golik (Polskie Stronnictwo Ludowe),
Jadwiga Irla (Platforma Obywatelska),
Zbigniew Koniusz, Jakub Osajda (Prawo i Sprawiedliwość)
Mający startować z listy Kukiz”15 Karol Parkita wycofał się.
Więcej na stronie Echa Dnia.




