WOŚP zagrała 24 raz w Pińczowie
10 stycznia 2016 | , | Wyświetleń: 1 031
10 stycznia, tradycyjnie jak co roku odbyła się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Na terenie Pińczowa działało ponad 100 wolontariuszy. Zebrali ponad 22 500 zł. „(…) to wynik po przeliczeniu 70 puszek. Ponieważ zostały jeszcze dwie to całościowy będzie lepszy. Poznamy go dopiero w poniedziałek” – mówił Wojtek Wojtaś. Aukcje przyniosły rekordową sumę wynoszącą 6910 zł.
Poniżej foto relacja



























