Wysypisko śmieci w Skrzypiowie ma nowego zarządcę
19 kwietnia 2015 | , | Wyświetleń: 1 274
Stare wysypisko w Skrzypiowie zostało zamknięte ponad pół roku temu. W tym czasie Gmina ogłosiła przetarg, w wyniku którego wyłoniono firmę Ekol ze Skroniowa koło Jędrzejowa, mającą zrekultywować teren.
Umowę podpisano na trzy lata. Firma ma wykonać dokumentację i wszystkie niezbędne prace. Nowy zarządca musi także uzyskać pozwolenie na składowanie gruzu i ziemi celem wyrównania terenu, pokrycia całości warstwą humusu i przywrócenia terenowi podstawowych wartości użytkowych.





