XVII Koncert Pamięci Jana Góreckiego ” Najpiękniejsze melodie świata”
26 lipca 2015 | , | Wyświetleń: 3 082
26 lipca w Sali koncertowej Muzeum Regionalnego w Pińczowie odbył się XVII Koncert Pamięci Jana Góreckiego.
Można było usłyszeć najpiękniejsze arie z oper, operetek i musicali w wykonaniu Doroty Laskowieckiej (sopran) i Andrzeja Witlewskiego (baryton). Na fortepianie akompaniowała im Jolanta Skorek-Munch. Koncert prowadził Stefan Munch.













