Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Rowerzyści rozpoczną wakacje na trasach Powiatu Pińczowskiego.

1 komentarz

XVII Koncert Pamięci Jana Góreckiego ” Najpiękniejsze melodie świata”

26 lipca 2015 | , | Wyświetleń: 3 082

26 lipca w Sali koncertowej Muzeum Regionalnego w Pińczowie odbył się XVII Koncert Pamięci Jana Góreckiego.


Można było usłyszeć najpiękniejsze arie z oper, operetek i musicali w wykonaniu Doroty Laskowieckiej (sopran) i Andrzeja Witlewskiego (baryton). Na fortepianie akompaniowała im Jolanta Skorek-Munch. Koncert prowadził Stefan Munch.










Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com