Zakończyliśmy rok artystyczny
21 czerwca 2015 | , | Wyświetleń: 766
Z pogodą nad głowami i dobrym humorem zakończyliśmy artystyczny rok 2014/2015. Wychowankowie kółek działających przy PSCK dostali pamiątkowe dyplomy, skromny poczęstunek, a nam dali jak zawsze wspaniałe występy. Mimo, że wakacje za pasem mamy nadzieję, że będziemy się widzieć na zajęciach z wakacyjnego programu jaki dla was przygotowujemy.
Zdjęcia: Piotr Kucybała









