Zapraszamy na VIII Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi w Michałowie
Szukasz ciekawej propozycji na spędzenie weekendu na Ponidziu?. Już jutro w Stadninie Koni w Michałowie rozpoczynają się VIII Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi. Będzie to niepowtarzalna okazja do zobaczenie na własne oczy najpiękniejsze konie świata w pełnej krasie. W programie mistrzostw m.in. ujeżdżanie, widowiskowe skoki przez przeszkody czy też jazda w polskim stroju historycznym.
To już drugie z rzędu Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich organizowane w Michałowie.
W ubiegłym roku do Michałowa przyjechało ponad pięćdziesięciu zawodników z całej Polski.
Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowanie wśród licznie przybyłej publiczności. Jak będzie tym razem? – przekonaj się sam i odwiedź w dniach 17 – 18 września Stadninę Koni w Michałowie.
Zawody odbywać się będą na krytej ujeżdżalni oraz na placu zewnętrznym, gdzie rozgrywane będą ujeżdżenie i skoki przez przeszkody. W programie mistrzostw organizatorzy przewidzieli 24. konkursy w różnych klasach, podzielonych na kategorie wiekowe (junior, senior).
Zobaczy pełny program zawodów (kliknij tutaj)
Organizatorem VIII Sportowych Mistrzostw Polski Koni Arabskich Czystej Krwi są: Klub Jeździecki Michałów im. 1 Pułku Strzelców Konnych, Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o., Polski Związek Hodowców Koni Arabskich i Agencja Nieruchomości Rolnych Skarbu Państwa.
Wstęp bezpłatny. Początek zawodów godzina 9:00. Serdecznie zapraszamy.
Poniżej zdjęcia z ubiegłorocznych mistrzostw autorstwa Piotrka Kucybały.















