Zaproszenie na wystawę
23 czerwca 2015 | , | Wyświetleń: 801
Zapraszamy na wernisaż pokonkursowy wystawy fotograficznej „Łapiąc chwil kilka…. Dzieciństwo”, który odbędzie się we wtorek, 23 czerwca o godzinie 17:00 w Galerii „U Prażucha” (1 piętro PSCK)





