Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Po pracy zakładali robocze ubrania i wracali do szkoły. Zakończył się projekt Fundacji PGE

1 komentarz

Zawirowania w Nidzie. Trener odchodzi z Pińczowa

20 grudnia 2009 | , | Wyświetleń: 766

Potwierdziły się krążące od dłuższego czasu pogłoski. Ireneusz Pietrzykowski nie jest już trenerem trzecioligowej Nidy Pińczów.


Kielecki szkoleniowiec pożegnał się z Pińczowem i ma przejąć grający w czwartej lidze Granat Skarżysko-Kamienna. Głównym powodem jego odejścia z Nidy były sprawy finansowe.



– Rozstaliśmy się z Ireneuszem Pietrzykowskim w dobrej atmosferze. Pełny szacunek dla trenera, który zrobił naprawdę dużo w trudnym okresie dla naszego klubu – podkreśla prezes Nidy Mariusz Karcz. Ireneusz Pietrzykowski został trenerem Nidy w lipcu 2009 roku, po spadku tej drużyny z drugiej ligi. Teraz przechodzi do Granatu, gdzie ma zastąpić przymierzanego przez skarżyskich działaczy na fotel szkoleniowca Rafała Wójcika.


Nowym trenerem Nidy zostanie prawdopodobnie Zdzisław Maj – były piłkarz, a ostatnio szkoleniowiec grup młodzieżowych w pińczowskim klubie. Ten, który w ubiegłym roku wprowadził Nidę do drugiej ligi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com