Serwis Internetowy Miasta Pińczów

JUBILEUSZ TEATRU CIUT FRAPUJĄCEGO

3 komentarze

Zapraszamy na zakończenie wakacji i zawody rowerkowe dla dzieci 

27 sierpnia 2021 | ACh, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 497

Za nami koncertowa przystań kultury, ale Pińczów wcale nie zwalnia imprezowego tempaJuż w najbliższą sobotę tj. 28 sierpnia zapraszamy do Amfiteatru OSiR gdzie o godzinie 16.00 powitamy Was pełnymi energii kolorami holi. Ta, szczególnie lubiana przez młodych duchem i ciałem atrakcja, na dobre wpisała się w krajobraz pińczowskiego letniego świętowania.

O godzinie 20.00 Włodzimierz Badurak Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów zaprasza wszystkich mieszkańców na koncert zespołu DR SWAG. DR SWAG to artysta, który pochodzi z Żukowa. Zajmuje się produkcją muzyczną z gatunku Hip Hop/ Trap/ Newschool. Jego kawałki publikowane są na kanale YouTube, gdzie łącznie zyskują miliony wyświetleń. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2013 roku jako współzałożyciel grupy w klimatach grunge rock. Po 2 latach udziału w formacji jako gitarzysta poczuł że to nie jest do końca to co chciałby w życiu robić i właśnie wtedy czyli w 2015 roku zakochał się w hip hopie i zaczął prężnie nagrywać swoje pierwsze nutki. DR SWAG samodzielnie tworzy swoje kawałki, nagrywa muzykę, układa melodie i pisze teksty. Mówi, że jego główną inspiracją jest codzienność i wydarzenia z jego życia (źródło: muzyka.t-mobile.pl, | YouTube i inne).

Sobotnie spotkanie zakończymy DJ party i zabawa przy elektronicznych bitach.
 
Podczas imprezy plenerowej Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Pińczowie przeprowadzi akcję #SzczepimySię.
 
Imprezie towarzyszą Zawody Rowerkowe dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy zorganizowane przez pińczowskich pasjonatów dwóch kółek. Start zawodów ok. 10.00, a więcej szczegółów znajdziecie na poniższych plakatach:
     
 

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com