Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury ma się czym pochwalić

0 komentarzy

Nastroje w Podziemiach Pasji

22 stycznia 2023 | red, FB PSCK | Wyświetleń: 489
Prześlij dalej
W wyjątkowo dobrym “astroju” rozpoczynamy ten weekend. Z niezwykłymi kadrami, z wypełniającą duszę muzyką akordeonową, z rozmowami, i co najważniejsze – z ciekawymi ludźmi. Wystawa “Nastroje” otworzyła #PodziemiaPasji na nowy rok a nas na nowe działania z fotografią w roli głównej.
 
9-te z kolei wydarzenie w naszym cyklu #PodziemiaPasji pozwoliło tym razem pokazać twórczość pińczowian, którzy wykorzystują fotografię do przekazywania emocji, zatrzymywania nastroju chwili w kadrze. Architektura, elementy przyrody, codzienność, krajobrazy, postaci, nastroje muzyki ? a to wszystko wykonane w bliskich nam miejscach i spięte w wystawę “Nastroje”, którą stworzyła grupa 15 osób współpracujących z naszym centrum kultury. Cudownym dopełnieniem wernisażu był recital akordeonowy w mistrzowskim wykonaniu Krzysztofa Korbana, który przeniósł w nas wyjątkowe miejsca i przestrzeń dźwięku. A ta wyjątkowo pięknie wybrzmiewa w naszych podziemiach.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami. Naszej ukochanej publiczności, Pani Burmistrz Beacie Kita, a nade wszystko fotografikom, którzy podzielili się z nami swoją twórczą wrażliwością. Agnieszka Chrobak , Alicja Mazurek, Karolina Maj, Monika Maj, Renata Grochowina, Agnieszka Poros, Agnieszka Krysińska, Agata Idziak, Michał Janyst, Marek Szczeciński, Michał Płachta, Krzysztof Opara, Wojciech Bałabański, Jarosław Kosela, Piotr Kucybała dziękujemy .
Wystawę można oglądać od poniedziałku w holu głównym PSCK (I piętro).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com