Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Memoriał im. Krzysztofa Marszalika

0 komentarzy

Spotkanie z przedstawicielami stowarzyszeń

25 stycznia 2023 | ACh, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 847
Prześlij dalej

Spotkanie z przedstawicielami stowarzyszeń, instytucji i KGW w sprawie kalendarza wydarzeń na 2023.

Urząd Miejski wraz z jednostkami mu podległymi podejmą w tym roku wspólne starania w kierunku intensyfikacji promocji naszej gminy. Towarzyszyć temu będzie organizacja szeregu imprez kulturalnych, rozrywkowych i rekreacyjno – sportowych. O planach na 2023 rok rozmawiano wczoraj podczas spotkania z przedstawicielami stowarzyszeń z terenu naszej Gminy.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele stowarzyszeń, ugrupowań, organizacji pozarządowych, kół gospodyń wiejskich, instytucji takich jak Muzeum Regionalne, PSCK, czy biblioteka, a także klubów i ośrodków sportu. Wraz z Panią Beatą Kitą, wiceburmistrz Pińczowa oraz Moniką Młyńczak z Wydziału Oświaty i Infrastruktury Społecznej dyskutowali nad planem wydarzeń na cały 2023 rok. Omawiano wszystkie nowe pomysły, a także wydarzenia, które na stałe są wpisane w kalendarz wydarzeń w naszej gminie oraz ich synchronizację. Po przygotowaniu ostatecznej wersji roczny kalendarz imprez zostanie umieszczony na stronie internetowej urzędu.

Takie spotkania odbywają się cyklicznie, co roku.

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com