Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Memoriał im. Krzysztofa Marszalika

0 komentarzy

Głodzilla ze statuetką Pyszne.pl AWARDS po raz drugi!

15 marca 2023 | mat. informacyjny, pyszne.pl | Wyświetleń: 318
Prześlij dalej

Pińczowska restauracja Głodzilla działająca przy ulicy 7 Źródeł 8, po raz drugi wygrała konkurs ogólnopolskiego portalu Pyszne.pl. To właśnie oni z całego województwa świętokrzyskiego odebrali nagrodę Pyszne.pl AWARDS za całokształt pracy (rok temu w kategorii “Amerykański Sen” przyp. redakcja). To ogromne osiągnięcie, bo w innych województwach laureatami zostali właściciele restauracji z wielkich miast i kurortów.

Pyszne.pl, znany serwis jedzeniowy organizuje konkurs na najlepsze lokale w Polsce – Pyszne.pl Awards. Kategorii ogólnopolskich w 2022 roku było 12 oraz 16 wojewódzkich, a w jednej z nich wstępną selekcję przeszła pińczowska Głodzilla i została dopuszczona do głosowania. We wtorek, 7 marca, w siedzibie Pyszne.pl we Wrocławiu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród.– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wygranej w konkursie. Zawsze miło jest być docenionym. Bardzo dziękujemy naszym klientom za wszystkie oddane na nas głosy. Dzięki temu mogliśmy co nieco poopowiadać i zachęcić ludzi z różnych zakątków Polski do odwiedzenia Pińczowa
– mówi Łukasz Niebudek, szef lokalu. Czym wyróżnia się Głodzilla? – Mamy klientów z całej Polski, ponieważ robimy burgery z lokalnych składników. Nasza zaprzyjaźniona masarnia, od lat ta sama, przygotowuje dla nas mięso z byka.  Prawdopodobnie dlatego niektórzy klienci przychodzą do nas codziennie. Po takim mięsie testosteron strzela w górę – żartował Łukasz Niebudek.

Nagroda Pyszne Awards jest przyznawana przez klientów, dlatego ma tak dużą wartość dla restauratorów. Co istotne, część z wyróżnionych lokali znalazło się w konkursie po raz kolejny. To pokazuje ogromne zaangażowanie właścicieli restauracji na przestrzeni całego roku i ich ciągłą determinację do utrzymania świetnej obsługi. Bardzo nas cieszy, gdy restauracje obecne na Pyszne.pl rozwijają się, a my możemy je w tym wspierać – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Zapraszamy do lokalu, w którym na klientów czekają kupony zniżkowe do zamawiania przez portal pyszne.pl (do wyczerpania zapasów). Przypominamy, że Głodzilla znajduje się w pawilonie handlowym w Pińczowie przy ulicy 7  Źródeł 8. Otwarta jest od poniedziałku do soboty w godzinach 12-20.

Ze Świętokrzyskiego oprócz Głodzilli nominowano następujące lokale

  • Craft Pizza, Kielce, ulica Grochowa 36
  • Pierogowa i Plackowa Izba, Zagórska 24/1, Kielce
  • Pasta Mia, Rynek 9, Kielce
  • Saray Rynek, Rynek 6c, Kielce
  • Aroi Thai Restaurant, Niska 2H, Kielce
  • Yes-Tu Pizza, Zagórska 62, Kielce
  • Małomiasteczkowa, Jana Pawła II 45, Masłów, powiat kielecki
  • Adriano Pizzeria, Gałczyńskiego 6, Kielce
  • Bó Burger & Fries, Leśna 18, Kielce

W tym roku statuetki Pyszne.pl Awards po raz pierwszy zostały wręczone na uroczystej gali w siedzibie Pyszne.pl we Wrocławiu. Zwycięzcy otrzymali nagrody: w pełni opłacone kody rabatowe, którymi mogą podzielić się z klientami, a także darmowe doładowania TopRank, które pomogą w lepszym pozycjonowaniu restauracji w wynikach wyszukiwania w Pyszne.pl. Z obecnymi na gali rozdania nagród Pyszne.pl Awards spotkał się Tomasz Jakubiak, znany kucharz, prowadzący programów kulinarnych oraz polskiej edycji programu MasterChef Junior.

Wyniki konkursu można znaleźć na tej stronie.

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com