Życzenia od zespołu Pozytywnie Nakręceni
22 grudnia 2016 | Pozytywnie Nakręceni, Pozytywnie Nakręceni | Wyświetleń: 1 293
Z okazji pośpiesznie tuptających do nas świąt Bożego Narodzenia, zespół Pozytywnie Nakręceni chciałby Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia!
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, cieplej i rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole.
Dużo uśmiechu i pogody ducha nie tylko od święta, ale na cały nadchodzący Nowy Rok. Pamiętajmy, że pozytywne nastawienie do świata to klucz do szczęścia.
Życzymy Wam abyście potrafili dotrzeć i docenić również te najdrobniejsze dobre chwile, bo to głównie one pozytywnie nastrajają nas do życia.
I tak jak w naszym najnowszym nagraniu, radujcie się razem z nami. Wesołych Świąt!
Gore Gwiazda Jezusowi – Pozytywnie Nakręceni





4 odpowiedzi do “Życzenia od zespołu Pozytywnie Nakręceni”
marek super
Panie Marku, instrumentaliści, wokale… SZACUNEK.
Panie Marku będziecie w tym roku występować na pasterce w Janie tak jak to było w zeszłym roku? 🙂
w Sw.Janie nie gramy,natomiast gramy kolędy 6.01.2017 tj.św.Trzech Króli w Kielcach przy Katedrze a następnie 12.01.2017 Wojewódzki Dom Kultury Kielce