Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Prezentacja projektów w ramach programu „Razem w Kulturze”.

0 komentarzy

Życzenia od zespołu Pozytywnie Nakręceni

22 grudnia 2016 | Pozytywnie Nakręceni, Pozytywnie Nakręceni | Wyświetleń: 1 292

Z okazji pośpiesznie tuptających do nas świąt Bożego Narodzenia, zespół Pozytywnie Nakręceni chciałby Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia!

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, cieplej i rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole.

Dużo uśmiechu i pogody ducha nie tylko od święta, ale na cały nadchodzący Nowy Rok. Pamiętajmy, że pozytywne nastawienie do świata to klucz do szczęścia.

Życzymy Wam abyście potrafili dotrzeć i docenić również te najdrobniejsze dobre chwile, bo to głównie one pozytywnie nastrajają nas do życia.

I tak jak w naszym najnowszym nagraniu, radujcie się razem z nami. Wesołych Świąt!

Gore Gwiazda Jezusowi – Pozytywnie Nakręceni

4 odpowiedzi do “Życzenia od zespołu Pozytywnie Nakręceni”

  1. zzz pisze:

    marek super

  2. leśne licho pisze:

    Panie Marku, instrumentaliści, wokale… SZACUNEK.

  3. radiotechnik pisze:

    Panie Marku będziecie w tym roku występować na pasterce w Janie tak jak to było w zeszłym roku? 🙂

  4. pozytywnie nakręceni pisze:

    w Sw.Janie nie gramy,natomiast gramy kolędy 6.01.2017 tj.św.Trzech Króli w Kielcach przy Katedrze a następnie 12.01.2017 Wojewódzki Dom Kultury Kielce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com