Jessica : Strzelnica w Pińczowie – sprostowanie artykułu: “Antonik: nie zawsze ta śmieszna prywatna storna była tego Pana Niebudka który jawnie wiecznie kłamie,bo tyle mu zostało. Pamiętam z…” cze 21, 22:38
AntoniK : Strzelnica w Pińczowie – sprostowanie artykułu: “@Jessica: Ten portal od zawsze był w rękach Pana Niebudka, a odkąd ten zaczął kandydować jawnie go poparł. To prywatny…” cze 21, 12:57
Archiwum
Motocykliści pomagają
13 listopada 2017 | redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 1 054
Cel jest szlachetny nie ulega to wątpliwości ale przecież Panie Tomku, prezesie. Pan wie, że Zespół Szkół czyli placowka, której jest Pan pracownikiem też współpracuje z tą instytucją i mam wrażenie jakby to była jakaś forma konkurencji. To tylko moje odczucie ale może się mylę.
To może Ziemia Pińczowska się dołoży do tak szlachetnego celu ? Może Burmistrz charytatywnie wesprze akcję ? A Starostwo się medialnie pokaże na koniec .
każdy może ! nawet burmistrz czy starosta czy inni, ale nie każdy chce ! a czy to jest konkurencja ?? jaka ? pomaganie jest konkurencyjne ? a Ty co zrobiłeś/aś społecznie ? stań przed lustrem i sobie odpowiedz bo mnie to nie interesuje …. spijanie śmietanki …. dawaj jeszcze
15 odpowiedzi do “Motocykliści pomagają”
Brawo
Cel jest szlachetny nie ulega to wątpliwości ale przecież Panie Tomku, prezesie. Pan wie, że Zespół Szkół czyli placowka, której jest Pan pracownikiem też współpracuje z tą instytucją i mam wrażenie jakby to była jakaś forma konkurencji. To tylko moje odczucie ale może się mylę.
Są wreszcie są, myślałem że ich już nie będzie, ale jednak są………………….. komentarze.
jedziesz z tym koksem Tomek, alleluja i do przodu !
A może trzeba się pod kogoś podwiesić i z cudzej pracy spijać śmietankę.
To może Ziemia Pińczowska się dołoży do tak szlachetnego celu ? Może Burmistrz charytatywnie wesprze akcję ? A Starostwo się medialnie pokaże na koniec .
Dajcie spokój wszystkie dzieci chcą zabawek. Nawt te, zresztą niech każdy kupi zabawki swoim dzieciom.
każdy może ! nawet burmistrz czy starosta czy inni, ale nie każdy chce ! a czy to jest konkurencja ?? jaka ? pomaganie jest konkurencyjne ? a Ty co zrobiłeś/aś społecznie ? stań przed lustrem i sobie odpowiedz bo mnie to nie interesuje …. spijanie śmietanki …. dawaj jeszcze
Fajna akcja ! Tak trzymać 🙂
społecznicy na start, wybory już za rok…!
niezła kasa do wzięcia …!
sygnalizuj takie wiadomości to dobre
Brakuje takich akcji …prosimy więcej 🙂
Wiesz co kat. Pewnie te a przynajmniej niektóre komentarze podszyte są nienawiścią ale nie ma gorszej perwersji jak sam sobie piszesz komentarz.
Brawo cykliści. Zabraliście pomysł uczycielkom z ZSZ