Jessica : Strzelnica w Pińczowie – sprostowanie artykułu: “Antonik: nie zawsze ta śmieszna prywatna storna była tego Pana Niebudka który jawnie wiecznie kłamie,bo tyle mu zostało. Pamiętam z…” cze 21, 22:38
AntoniK : Strzelnica w Pińczowie – sprostowanie artykułu: “@Jessica: Ten portal od zawsze był w rękach Pana Niebudka, a odkąd ten zaczął kandydować jawnie go poparł. To prywatny…” cze 21, 12:57
Archiwum
Noc Bożego Narodzenia u Franciszkanów w Pińczowie
22 grudnia 2016 | redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 2 203
Noc Bożego Narodzenia u Franciszkanów w Pińczowie
szopka prawie gotowa
15 odpowiedzi do “Noc Bożego Narodzenia u Franciszkanów w Pińczowie”
No to się „Złotówa” wkurzy jak dzieciarnia pójdzie do klasztoru oglądać żywą szopkę i rodzice zostawia „Bóg zapłać” na Klasztornej. No chyba, że zarząda rekompensaty …..
Bardzo pomysłowa dobrze zrobiona żywa szopka,dużo miejsca dla zwierząt,zadaszenie w razie deszczu,pełne żłóbki jedzenia,po prostu wszystko jak należy,jak to zwykle u Franciszkanów.Dziękujemy!!!
-Parafianie
15 odpowiedzi do “Noc Bożego Narodzenia u Franciszkanów w Pińczowie”
Nooooo…to jak na Franciszkańskiej w Krakowie..dzięki za to, że Wam się chce To robić…:-)
Wspaniale.Dziekujemy za chęci i tak wspaniałą inicjatywę.
Dziekujemy za chęci i tak wspaniałą inicjatywę.
Super!Tego jeszcze w Pińczowie nie było.Proboszcz jak zwykle ma wspaniałe pomysły.
Będzie radocha dla dzieci.WIELKIE BRAWA DLA FRANCISZKANÓW !!!
No to się „Złotówa” wkurzy jak dzieciarnia pójdzie do klasztoru oglądać żywą szopkę i rodzice zostawia „Bóg zapłać” na Klasztornej. No chyba, że zarząda rekompensaty …..
Gratulacje dla wszystkich pomysłodawców i wykonawców tak nietuzinkowej szopki. Ogromna frajda dla dzieci. Super pomysł.
To bardzo dobry pomysł.
Bardzo pomysłowa dobrze zrobiona żywa szopka,dużo miejsca dla zwierząt,zadaszenie w razie deszczu,pełne żłóbki jedzenia,po prostu wszystko jak należy,jak to zwykle u Franciszkanów.Dziękujemy!!!
-Parafianie
Mamy najwspanialszego o.Gwardiana i najlepszych zakonników ? Dziękujemy z całego serca za wszystko ? Szopka przecudna ?
tyle mają faceci w sukienkach do roboty.
Chyba się szopka nie spodobała komentatorowi wyżej.
wszystkie te pseudo ateisty to cieniasy i chyba pop …….ki dejta se na luz
księdza się boisz czy że do „nieba” nie pójdziesz
każdy ma prawo do swoich przekonań i wiary. Proponuję ateistom nie zaglądać w wątki dot. świąt.