Weź udział w Turnieju Dzikich Drużyn
22 sierpnia 2016 | NiL, pinczow.com | Wyświetleń: 1 123
Do 2 września można zgłaszać swoje drużyny, które zagrają w rozpoczynającym się już 5 września Turnieju Dzikich Drużyn Orlik 2016 o Puchar Starosty Pińczowskiego. Turniej organizuje Łukasz Biały -animator sportu na „Orliku” w Pińczowie.
Szczegóły na plakacie.





