Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Historia nielegalnego składowiska odpadów w Pińczowie.

11 komentarzy

Z Sancygniówki wyłowiono ciało mężczyzny

21 grudnia 2016 | redakcja, pinczow.com, fot: archiwum Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie | Wyświetleń: 1 198

Dziś w Stępocicach w powiecie pińczowskim, w godzinach porannych, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie wyłowili z rzeki Sancygniówka ludzkie ciało. Ofiarą okazał się 55 – letni mężczyzna. Obecny na miejscu zdarzenia lekarza, stwierdził zgon poszkodowanego.  Okoliczności wypadku bada policja.

Unoszące się na wodzie ciało zauważy dziś ok. 8.30 przechodzeń, który powiadomił odpowiednie służby. Niezwłocznie do działań zadysponowano samochód ratownictwa technicznego wraz ze specjalistycznym sprzętem do działań na akwenach wodnych z pińczowskiej komendy oraz jednostkę ochotniczej straży pożarnej z terenu gminy Działoszyce. Mimo akcji ratunkowej nie udało się uratować jego życia. Policja wstępnie wykluczyła, aby do śmierci tego mężczyzny przyczyniły się inne osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com