Zaproszenie
8 czerwca 2015 | , | Wyświetleń: 673
ZP LOK serdecznie zaprasza sympatyków i wszystkich chętnych na zawody strzeleckie w dniu 21.06 2015 roku, godz.9.00 na strzelnicę kulową przy ulicy Grodziskowej.
Strzelać będziemy z karabinka kbk-s odległość 50m pozycja strzelecka – leżąc bez podpórki,
3próbne +10 ocenianych
zespoły 4 osobowe
Prowadzona będzie klasyfikacja zespołowa oraz indywidualna.
Wpisowe 20 zł od zespołu z wyłączeniem młodzieży szkolnej pod nadzorem opiekuna.
Dla zwycięzców przewidziane puchary, dyplomy oraz skromne nagrody.




