Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Prezentacja projektów w ramach programu „Razem w Kulturze”.

0 komentarzy

Zaproszenie na mecze Victorii Pińczów

26 maja 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com, Victoria Pińczów | Wyświetleń: 1 156

Niepokonana od sześciu spotkań – Victoria Pińczów do rozegrania ma w ramach III ligi kobiet jeszcze dwa mecze. Dobra wiadomość dla kibiców z naszego miasta jest taka, że oba spotkania Victoria rozegra u siebie. Pierwszy mecz odbędzie się już jutro, 27 maja o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim w Pińczowie. Rywalkami pińczowianek będzie druga w tabeli Wisła Nowy Korczyn.

Cztery dni późnej, w środę, 31 maja, podopieczne Jacka Pasternaka i Rafała Sobolewskiego również na w Pińczowie rozegrają mecz kończący sezon 2016/17. Przeciwnikiem Victorii, tym razem będzie zespół Hetmanek Włoszczowa.  Początek meczu godzina 17:30.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kibicowania naszym piłkarkom. Wstęp na wszystkie mecze Victorii Pińczów jest darmowy. Emocje gwarantowane.

Jedna odpowiedź do “Zaproszenie na mecze Victorii Pińczów”

  1. Lolo pisze:

    Szkoda ze tak łatwo stracone zostały te gole. Druga połowa całkiem poprawna. Wyglądało to dobrze. Emocje do ostatniej minuty. Jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com